امداد خودرو تویوتا و لکسوس بصورت شبانه روزی | با ما تماس بگیرید : +982188507415
 معرفی نسخه GR Sport از تویوتا کرولا کراس

معرفی نسخه GR Sport از تویوتا کرولا کراس

معرفی نسخه GR Sport از تویوتا کرولا کراس

Gazoo Racing به عنوان بازوی سازنده محصولات تقویت شده تویوتا، از مدتی پیش اعلام موجودیت کرده است. اکنون نشان GR روی چندین مدل از محصولات این خودروساز ژاپنی نصب شده است، که نشان­‌دهنده تمایز آن‌ها با نسخه استاندارد خواهد بود.

”تویوتا تصمیم گرفته سری GR Sport از کرولا کراس را نیز ارائه کند، که تنها شامل تغییرات ظاهری است و تحولات اساسی در مشخصات فنی خودرو ایجاد نمی­‌کند.“

البته تویوتا تصمیم گرفته سری GR Sport را نیز ارائه کند که تنها شامل تغییرات ظاهری است و تحولات اساسی در مشخصات فنی خودرو ایجاد نمی­‌کند. سری GRMN نیز در بالاترین سطح از محصولات Gazoo Racing قرار گرفته که تغییراتی اساسی در ظاهر و زیر کاپوت خودرو را به همراه خواهد داشت.

پس از نصب نشان GR Sport روی فورچونر و هایلوکس، اکنون نوبت به کرولا کراس رسیده تا به همراه نسخه استاندارد این خودرو، در تایوان معرفی شود.

قوای محرکه کرولا کراس از پیشرانه 1.8 لیتری بنزین‌سوز تامین می‌شود، که 138 اسب‌­بخار قدرت و 172 نیوتن‌متر گشتاور را از طریق جعبه‌دنده CVT به محور جلو انتقال می­‌دهد. البته نسخه هیبرید با 122 اسب­‌بخار هم قابل انتخاب است، که از نظر سامانه انتقال قدرت مشابه با مدل قبلی است. امکان سفارش سامانه چهار چرخ محرک برای تویوتا کرولا کراس هیبرید در تایوان هم فراهم شده است.

مطابق آنچه از نشان GR Sport انتظار داریم، در سیستم تعلیق و فرمان تویوتا کرولا کراس نیز تغییراتی اعمال شده تا احساسی از عملکرد اسپرت را به راننده منتقل کند.

ادامه مطلب
بهترین خودروهای 6 سیلندر بازار را بشناسید

بد نیست بدانید تویوتا قصد دارد کرولا کراس GR Sport را در سایر بازارها نیز به فروش برساند.

قیمت کرولا کراس با پیشرانه 1.8 لیتری در بازار تایوان برابر با 31,600 دلار تعیین شده است، درحالی‌که نسخه مجهز به پیشرانه هیبرید با قیمت پایه 34,100 دلار به فروش می­‌رسد.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *