همه ی قطعات ارائه شده اصل و به صورت اورجینال و دارای گارانتی تعویض می باشند. استفاده کردن از قطعات کپی و غیر اصل سبب آسیب رسیدن به بقیه ی اجزای خودروی شما و هزینه های دو چندان و مضاعف خواهد شد.

تعویض روغن موتور خودرو، سرویس های قبل از سفر، بازدید چرخ ها، ترمز، فیلترها، جلوبندی، تنظیم نور چراغ ها و…

مهم ترین دلیل حفظ سلامت موتور و خودروی شما است. برای انجام سرویس های دوره ای خودرو و تعویض لوازم مصرفی مثل ( باتری،دینام، استارت، روغن موتور، روغن گیربکس، فیلتر هوا، شمع، صافی بنزین فیلترها و… ) تنها کافیست با ما تماس حاصل کنید.

عواملی مانند استفاده از قطعات غیر اصل و کهنه و غیر فابریک سبب ابطال گارانتی خودروی شما خواهد شد. لوازم و قطعات مصرفی در امداد خودرو شبانه روزی تویوتا 724  دارای استاندارد کارخانه سازنده و هم چنین مورد تایید نمایندگی های مجاز خودروی مصرفی شما می باشد.

انجام سرویس های دوره ای خودرو توسط اشخاص بدون دانش و مهارت کافی و لازم سبب آسیب جدی به موتور خودرو و هزینه های دو چندان برای شما خواهد گردید. کارشناسان امداد خودرو تویوتا724  همگی دوره های حرفه ای و تخصصی خودرو را سپری کرده اند و با سیستم های فنی خودروی شما آشنایی و آگاهی کامل دارند.

امداد خودرو تویوتا 724 با سابقه کاری طولانی مدت و با وجود نیروهای مجرب و کاربلد خود توانسته در زمینه های امداد خودرو، یدک کش سیار، امداد خودرو سیار و پنچر گیری و … آماده ارائه خدمات خود به نحو احسن و به بهترین شکل و در کمترین زمان ممکن انجام می دهد.

سوالات خود را با ما در میان بگذارید