امداد خودرو تویوتا و لکسوس بصورت شبانه روزی | با ما تماس بگیرید : +982188507415
 معرفی تویوتا یاریس کراس GR اسپرت

معرفی تویوتا یاریس کراس GR اسپرت

معرفی تویوتا یاریس کراس GR اسپرت

تویوتا یاریس کراس GR اسپرت، نسخه جدیدی از کراس‌اورهای کوچک است که در ژاپن عرضه می‌شود.

”تویوتا با اضافه کردن جلوپنجره مشبک و توری عقب، استایل و ظاهر یاریس کراس را تغییر داده است. “

به لطفا تغییرات ظاهری، تویوتا یاریس کراس عضله‌ای‌تر از قبل شده، علاوه‌براین سیستم تعلیق اصلاحاتی نیز داشته است. این اصلاح سبب شده تا ارتفاع خودرو 10 میلی‌متر کاهش یابد. در کنار این تغییرات باید به تنظیمات فنرها، کمک‌فنرها و فرمان برقی و استفاد هاز تایرهای 18 اینچی Falken FK510 اشاره کرد.

تویوتا با اضافه کردن جلوپنجره مشبک و توری عقب، استایل و ظاهر یاریس کراس را تغییر داده است. کالیپرهای ترمز قرمز رنگ، هستند و در پس رینگ‌های 10 شاخه قرار گرفته‌اند.

صندلی‌های جلو در کابین تویوتا یاریس کراس GR اسپرت، ویژه هستند و از ترکیب چرم مصنوعی و Air Nubuck ساخته شده‌اند. فرمان سه شاخه آن نیز روکش چرم دارد و لوگو GR روی آن قرار گرفته است. بخش جلویی کنسول مرکزی به رنگ خاکستری تیره بوده و اهرم تعویض دنده چرمی است. پدال‌ها نیز روکش آلومینیومی دارند.

معرفی تویوتا یاریس کراس GR اسپرت

پیشرانه هیبریدی این خودرو ارتقا پیدا کرده و واکنش پدال گاز بهبود یافته است.

مدل GR اسپرت یک جفت پیشرانه سه سیلندر 1.5 لیتری دارد. یکی از آن‌ها 118 اسب‌بخار قدرت و نوع هیبریدی 90 اسب‌بخار قدرت دارند. در حالی که یاریس کراس تمام چرخ محرک بوده، این مدل فقط دیفرانسیل جلو است.

تویوتا یاریس کراس GR اسپرت از ماه آگوست در ژاپن به فروش می‌رسد. قیمت مدل بنزینی 17 هزار و 166 دلار است که شامل مالیات می‌شود. مدل هیبریدی 19 هزار و 940 دلار قیمت دارد.

ادامه مطلب
معرفی تویوتا یاریس اکو ون

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *