امداد خودرو تویوتا و لکسوس بصورت شبانه روزی | با ما تماس بگیرید : +982188507415
 معرفی تویوتا سوپرا نسخه رنگ سفید مات

معرفی تویوتا سوپرا نسخه رنگ سفید مات

معرفی تویوتا سوپرا نسخه رنگ سفید مات

شرکت تویوتا قصد دارد سوپرا با دنده دستی را در نسخه ویژه Matte White Edition تولید کند. این خودروی سفارشی در تیراژ محدود 50 دستگاه و تنها برای عرضه به مشتریان ژاپنی تولید خواهد شد. با توجه به تقاضای زیاد برای این خودرو، واگذاری آن از طریق قرعه‌کشی خواهد بود!

”این خودروی سفارشی در تیراژ محدود 50 دستگاه و تنها برای عرضه به مشتریان ژاپنی تولید خواهد شد. “نخستین ویژگی این نسخه خاص از تویوتا سوپرا، همان چیزی است که از نام آن دریافت می­‌شود، یعنی رنگ سفید مات برای بدنه، اما برای تزئین کابین از رنگ قهوه‌­ای روشن استفاده شده است. نشان Matte White Edition از جنس فیبرکربن هم روی داشبورد در سمت سرنشین به چشم می­‌خورد.

قیمت پایه تویوتا سوپرا Matte White Edition برابر با 57,064 دلار تعیین شده است، درحالی‌که نسخه استاندارد تویوتا سوپرا با گیربکس شش سرعته دستی را می­‌توان با قیمت 52,891 دلار خریداری کرد.

علاقمندان به خریداری تویوتا سوپرا Matte White Edition از 20 جولای تا 21 آگوست برای نام‌نویسی فرصت دارند. تحویل خودرو به مشتریان نیز از اکتبر امسال آغاز خواهد شد.

اما کمی بشنوید از تویوتا سوپرا 2023 با گیربکس دستی که به واسطه نشان قرمز Supra روی سپر عقب، از سایرین متمایز شده است. ضرائب دنده در نسخه گیربکس دستی 3.46 اعلام شده، درحالی‌که این رقم برای نسخه خودکار برابر با 3.15 است.

طراحی کابین تویوتا سوپرا 2023 با گیربکس دستی کمی تغییر کرده و فاصله 4.3 سانتی‌متری بین دکمه­‌های کنسول میانی و اهرم تعویض دنده وجود دارد.

ادامه مطلب
منع فروش نسل جدید لندکروزر تا یک سال

مشتریان آمریکایی می‌­توانند نسخه تولید محدود A91-CF از تویوتا سوپرا 2023 با گیربکس دستی را سفارش دهند، که چرم نارنجی، روکش آلکانترا برای اهرم دنده و سیستم صوتی JBL با 12 بلندگو را به همراه دارد. این خودرو در تیراژ 500 دستگاه تولید می­‌شود.

نسخه مخصوص بازار ایالات متحده از تویوتا سوپرا 2023 با تغییراتی در سیستم تعلیق و فرمان روبرو شده است و عملکرد Hairpin+ برای افزایش زاویه چرخ‌ها در هنگام چرخش را نیز به همراه دارد.

معرفی تویوتا سوپرا نسخه رنگ سفید مات
نسخه اروپایی تویوتا سوپرا 2023

مشتریان اروپایی می­‌توانند نسخه Lightweight از تویوتا سوپرا 2023 را سفارش دهند، که برخی موارد همچون تنظیم برقی، حمایت نشیمنگاه و روکش چرم صندلی‌ها را از دست داده و 38.3 کیلوگرم سبکتر از نسخه استاندارد است.

برخی شایعاتی از برنامه تویوتا برای ساخت نسخه بسیار قدرتمند از سوپرا یعنی سوپرا GRMN حکایت می­‌کند.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *