امداد خودرو تویوتا و لکسوس بصورت شبانه روزی | با ما تماس بگیرید : +982188507415
 تیونینگ تویوتا لندکروزر سری 80

تیونینگ تویوتا لندکروزر سری 80

در دنیای خودروهای آفرود، تیونینگ تویوتا لندکروزر سری 80 یک هیولای بی‌مانند شناخته می‌شود. این شاسی‌‌بلند تاریخ‌ساز اکنون تبدیل به جدیدترین پروژه یک شرکت ژاپنی به اسم Flex Dream شده تا با چهره‌ای متفاوت، جان تازه‌ای گرفته باشد.

”تویوتا لندکروزر سری 80 نقطه عطف فنی به حساب می‌آید و سری 60 خودرویی زیبا با طراحی اصیل است. حال چرا این دو ویژگی‌ را یکجا نداشته باشیم؟“ا.

ین تویوتا لندکروزر سری 80 به اسم Wonder (اعجوبه) شناخته می‌شود، که مانند سایر محصولا فلکس‌دریم با حفظ اصالت مدل کلاسیک، تغییراتی کنترل‌شده روی آن اعمال شده است. به همین دلیل است که چهره جلویی این خودرو به لندکروزر سری 60 شبیه است.

اگر این سوال پیش می‌آید که چرا کسی ممکن است تویوتا لندکروزر دهه 90 را با چهره دهه 80 بخرد پس باید بگوییم که شما یک علاقه‌مند واقعی به تویوتا نیستید.

تویوتا لندکروزر سری 80 پیوند دوست‌داشتنی با تاریخ خودرو دارد. دهه 90 زمان خوبی برای خودروهایی بود که پیشرانه‌هایشان مدرن‌تر می‌شدند اما در مقابل محدودیت‌های عجیب و غریب و یا المان‌های کامپیوتری بیش از حد نداشتند. این لندکروزر متعلق به همان دوران است. خودرویی استثنایی با پیشرانه شش سیلندر خطی که قدرت قابل قبول و شاسی‌ نردبانی‌اش آن را تبدیل به یک شاسی‌بلند محبوب کرده بود.

تیونینگ تویوتا لندکروزر سری 80
تیونینگ تویوتا لندکروزر سری 80

شتاب صفر تا صد آن 11.9 ثانیه ثبت شده که در قیاس با مدل قبلی 2.3 ثانیه سریع‌تر نشان می‌دهند. به همین دلیل است که سری 80 یک نقطه عطف فنی به حساب می‌آید. علاوه‌براین تویوتا لندکروزر سری 60 یک خودروی زیبا با طراحی اصیل است. پس چرا این دو ویژگی‌ را یکجا نداشته باشیم؟

ادامه مطلب
انتشار اطلاعات اولیه از تویوتا bZ5

در انتها باید بدانید که این پروژه بهینه‌سازی برای صاحب تویوتا لندکروزر سری 80 چیزی حدود 30 هزار دلار هزینه خواهد داشت.

مترجم : نیما حدادی

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *