امداد خودرو تویوتا و لکسوس بصورت شبانه روزی | با ما تماس بگیرید : +982188507415
 تویوتا فوررانر 40 ساله شد

تویوتا فوررانر 40 ساله شد

تویوتا فوررانر یکی از شاسی‌بلندهای قدیمی تویوتاست که چهل ساله شده است. تویوتا برای جشن چهل سالگی فوررانر، نسخه‌ای ویژه را بر اساس 4Runner SR5 Premium تدارک دیده است.

”این نسخه ویژه به تعداد 4040 دستگاه تولید می‌شود و از یک پیشرانه 4 لیتری V6 نیرو می‌گیرد.“

این نسخه در رنگ‌های سفید، مشکی Midnight و قرمز Barcelona به همراه رینگ‌های 17 اینچی برنزی عرضه می‌شود. جلوپنجره نیز هم‌رنگ بدنه بوده و نشان TOYOTA در مرکز آن خودنمایی می‌کند.

بخش جالب این نسخه، طرح‌هایی ارثی با رنگ زرد، نارنجی و قرمز بوده که در قالب خطوطی روی بخش جانبی تا ستون C کشیده شده است. این خطوط در قسمت‌هایی مانند جلوپنجره و درب عقب نیز دیده می‌شوند.

داخل کابین، صندلی‌های SofTex مشکی با دوخت‌های برنزی تعبیه شده‌اند. نشان 40th Anniversary نیز روی پشت‌سری‌ها نمایان است. طراحان تویوتا یک پلاک داشبورد، کفی‌های ویژه و یک سقف مونروف را نیز در نظر گرفته‌اند.

تویوتا فوررانر 40 ساله شد

تویوتا فوررانر 40 ساله شد

این نسخه ویژه به تعداد 4040 دستگاه تولید می‌شود و از یک پیشرانه 4 لیتری V6 نیرو می‌گیرد. خروجی پیشرانه به 270 اسب‌بخار قدرت و 376 نیوتن‌متر گشتاور می‌رسد. نیرو از طریق یک گیربکس 5 سرعته اتوماتیک به چرخ‌ها منتقل می‌شود.

تویوتا فوررانر مدل 2023 نسبت به قبل کمی ایمن‌تر شده است. اکنون تمامی تریم‌های آن به سیستم هشدار نقطه‌کور و هشدار ترافیک عقب مجهز هستند.

تویوتا فوررانر 40 ساله شد

تویوتا فوررانر چهل ساله شد

برای مشتریانی که نسخه آفرودی 4Runner TRD Pro را انتخاب می‌کنند، رنگ‌های Solar Octane، مشکی، سفید و خاکستری Magnetic نیز در دسترس است.

مترجم : مریم سادات نوری

ادامه مطلب
GR86 نسل جدید تویوتا GT86

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *