امداد خودرو تویوتا و لکسوس بصورت شبانه روزی | با ما تماس بگیرید : +982188507415
 تویوتا سوپرا با طعم فیبر کربن

تویوتا سوپرا با طعم فیبر کربن

تویوتا سوپرا با طعم فیبر کربن

تویوتا ویرایش جدیدی از مدل سوپرا را معرفی کرد. این خودرو برای مشتریان بازار آمریکای شمالی یک اتفاق ویژه به حساب می‌آید.

”تویوتا می‌خواهد تنها 600 دستگاه از CF ادیشن تولید کند و همگی آن‌ها فقط در بازار آمریکای شمالی فروخته خواهند شد. “تویوتا سوپرا مدل 2022 با پسوند A91-CF شناخته می‌شود. به راحتی می‌توان پیش‌بینی کرد که CF مخفف چه چیزی می‌تواند باشد، فیبر کربن. چیزی که روی این خودرو اتفاق افتاد، چندان پیچیده نیست. نصب فیبر کربن روی اسپلیتر جلو، رکاب‌های جانبی، دیفیوزر عقب و البته بال عقب.

تویوتا برای این خودرو سراغ رینگ‌های 19 اینچی با طراحی جدید رفته است. هم‌چنین فضای داخلی با ترکیب رنگی مشکی/قرمز تزئین شده است تا هم‌خوانی بیشتری با پنل‌های فیبر کربن داشته باشد.

اگرچه این تغییرات منجر به بهبود زبان بصری آن شده است اما تویوتا می‌گوید این لوازم جانبی ماهیت کاربردی هم دارند. در نسخه جدید هواکش‌های فیبر کربنی در کنار به‌روزرسانی‌ها آیرودینامیک منجر به افزایش نیروی پایین‌برنده خواهد شد تا بتواند پایداری آن را در پیست مسابقه هم افزایش دهد.

تویوتا سوپرا با طعم فیبر کربن

تویوتا سوپرا با طعم فیبر کربن

طبق نظر کارشناسان نسخه‌های قبلی سوپرا همواره پر از جنب و جوش بوده‌‌اند. بنابراین کمی بهبود آیرودینامیکی خبر بدی نیست. ولی خبر بد اینجاست که تویوتا می‌خواهد تنها 600 دستگاه از CF ادیشن تولید کند و بدتر آنکه همگی آن‌ها فقط در بازار آمریکای شمالی فروخته خواهند شد.

پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است این خودرو برای عرضه گسترده در پاییز سال جاری راهی نمایندگی‌ها می‌شود. هم‌چنین تویوتا می‌گویند قیمت نهایی در روزهای نزدیک به رونمایی رسمی اعلام می‌کند.

ادامه مطلب
بازآفرینی چهره لندکروزر J60 با کیت بدنه Renoca

مترجم : نیما حدادی

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *