امداد خودرو تویوتا و لکسوس بصورت شبانه روزی | با ما تماس بگیرید : +982188507415

معرفی تویوتا پرادو مات بلک ادیشن

معرفی تویوتا پرادو مات بلک ادیشن

اکنون تویوتا پرادو نسخه مات بلک ادیشن (Matt Black Edition) پس از عرضه در اروپا به ژاپن رسیده است. همان‌گونه که از نامش پیداست، رنگ مشکی مات در داخل و خارج آن به کار رفته است.

”تویوتا این نسخه ویژه از پرادو را با قیمت 32662 تا 38739 دلار عرضه می‌کند. “

این نسخه ویژه جدید جلوه زیبایی به تویوتا پرادو سری 150 می‌دهد. با رنگ مشکی مات روی قسمت‌هایی مانند جلوپنجره و قسمتی از بالای چراغ، اطراف مه‌شکن، رکاب، قاب آینه‌های جانبی، تجهیزات روی صندوق و روف‌ریل، تزئین شده است. همچنین رینگ‌های 18 اینچی 6 پره دوبل به رنگ مشکی مات درآمده‌اند و تضاد جالبی میان رنگ آن‌ها و رنگ سفید بدنه ایجاد شده است.

توجه داشته باشید که نسخه مات بلک ادیشن (Matt Black Edition) با پرادو نسخه بلک پک (Black Pack) تفاوت‌هایی در بخش سپر و همچنین جزئیات کروم تیره دارند.

در قسمت داخلی تغییرات به تریم دو رنگ چرم صندلی‌ها محدود می‌شود و سایر قسمت‌های کابین مشکی هستند. البته سقف به رنگ سفید درآمده است‌.

لندکروز مات بلک ادیشن انحصارا به صورت پنج در ساخته می‌شود. این خودرو از پیشرانه 2.8 لیتری توربودیزل نیرو می‌گیرد و نهایتاً 201 اسب‌بخار قدرت و 500 نیوتن‌متر گشتاور را از طریق یک گیربکس شش‌سرعته اتوماتیک به هر چهار چرخ‌ می‌فرستد.

تویوتا این نسخه ویژه از پرادو را با قیمت 32662 تا 38739 دلار عرضه می‌کند.

لازم به ذکر است که نسل چهارم تویوتا پرادو پرادو  (J150) ابتدا در سال 2009 معرفی شد. اما دو فیس‌لیفت سنگین در سال‌های 2013 و 2017 و به‌روز‌رسانی‌های متعددی را تجربه کرد. احتمال دارد که نسل پنجم آن در سال 2023 از راه برسد و پلتفرم و اساس آن براساس لندکروزر سری 300 باشد.

ادامه مطلب
مضرات خطرناک روشن کردن کولر خودرو بلافاصله پس از سوار شدن

مترجم : مریم سادات نوری

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *