امداد خودرو تویوتا و لکسوس بصورت شبانه روزی | با ما تماس بگیرید : +982188507415
 معرفی تویوتا هایلوکس مدل 2021

معرفی تویوتا هایلوکس مدل 2021

از ابتدای سال جاری میلادی اخبار و تصاویری از مدل جدید تویوتا هایلوکس انتشار یافته اما اکنون شرکت سازنده به صورت رسمی از تصاویر و اطلاعات مربوط به این خودرو پرده‌برداری کرده است.

”کامل‌ترین نسخه هایلوکس از سامانه Toyota Safety Sense بهره‌مند شده که مواردی همچون سامانه پیشگیری از برخورد، کروزکنترل به همراه رادار و هشدار خروج از خط را دربرمی‌گیرد.“

تویوتا هایلوکس 2021 در تایلند ساخته و برای عرضه در بازار منطقه جنوب شرق آسیا و استرالیا آماده شده است.

هرچند این خودرو نیز همچون همتای شاسی‌بلند خود یعنی فورچونر از نظر ظاهری دگرگون شده اما در زیر پوسته آن هم تغییراتی روی داده است.

تویوتا هایلوکس 2021 به یک پیشرانه دیزل قدرتمندتر از قبل مجهز شده که 2.8 لیتر حجم و 201 اسب‌بخار قدرت داشته و حداکثر گشتاوری معادل با 500 نیوتن‌متر تولید می‌کند. بد نیست بدانید حداکثر گشتاور تولید شده در دورموتور 1600 قابل دسترس خواهد بود. به لطف نصب این پیشرانه جدید اکنون می‌توان ادعا کرد که هایلوکس به سایر رقبای خود همچون فورد رنجر و شورولت تریل‌بلیزر بیشتر نزدیک شده است. لازم به ذکر است که قدرت پیشرانه دیزل 2.4 لیتری قابل سفارش برای هایلوکس نسبت به قبل بدون تغییر باقیمانده است.

معرفی تویوتا هایلوکس مدل 2021
معرفی تویوتا هایلوکس مدل 2021

غیر از این‌ها، تویوتا اعلام کرده که حداقل دورشمار پیشرانه هایلوکس را از 850 به 680 دور در دقیقه کاهش داده که باعث افزایش کشش و کاهش مصرف سوخت می‌شود.

در فضای کابین نمایشگر 8 اینچی لمسی اطلاعات سرگرمی با پشتیبانی از اپل کارپلی جلب نظر می‌کند. کامل‌ترین نسخه هایلوکس از سامانه Toyota Safety Sense بهره‌مند شده که مواردی همچون سامانه پیشگیری از برخورد، کروزکنترل به همراه رادار و هشدار خروج از خط را دربرمی‌گیرد.

ادامه مطلب
سوپرا نماینده جدید تویوتا در NHRA
معرفی تویوتا هایلوکس مدل 2021

فعلاً درباره سایر بازارهایی که قرار است تویوتا هایلوکس در آن حضور داشته باشد مطلبی اعلام نشده اما مشتریان اهل تایلند معرفی تویوتا هایلوکس مدل 2021  از اواخر ماه جاری میلادی می‌توانند هایلوکس جدید را دریافت نمایند.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *